Wspaniała zachęta

Cytat

Cześć Adam

Jak wiesz, jestem fanem Twoich nagrań i tego jak nasz Pan dotyka Ciebie w czasie studiowania Jego Słowa. Z niecierpliwością czekam zawsze na kolejne nagranie, które zawsze buduje mnie i jest zachętom, do wnikliwszej analizy i studium Słowa Bożego.
Gratuluje wspaniałej strony Domu Słowa, mam nadzieję, że w swoim czasie stanie się ona skarbnicą dla nie jednego brata i siostry do poszukiwania, budowania i rozwijania się w Ciele Chrystusa Pana na chwałę Boga Ojca naszego.

Cytat

Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za miłe i zachęcające słowa.

Cieszę się, że w taki sposób odbierasz to co z łaski Boga mogę robić.

Nie wiem jednak kim jesteś 🙂 Co prawda napisałeś "Jak wiesz" więc rozumiem, że jakiś kontakt już wcześniej mieliśmy. Tak czy inaczej dziękuję a za wszystko niech będzie chwała naszemu Bogu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi.

Adam

Cytat

Adam to napisałam ja....:-) Tomek, chyba powinienem się tutaj u Ciebie wcześniej zarejestrować, nie wiem jednak jak. Chyba, że logowanie musi być przez komputer, bo ja pisałem z telefonu.

Cytat

Ufff, znalazłem i udało mi się zarejestrować.👍👍

Cytat

😀 A wiesz? Tak myślałem, że to Ty Tomek. Fajnie, że tu wpadłeś no i że udało Ci się zarejestrować.

Fakt, że może niektórych funkcji trzeba znaleźć na urządzeniu mobilnym, ale są one ukryte w Menu samego Forum. No i niektóre rzeczy wyświetlają się po angielsku. Jak np informacja o wysłaniu maila z linkiem potwierdzającym, no i sam ten email. Ale wystarczy tylko kliknąć w nim na link, a gdyby się nie pojawił w skrzynce odbiorczej to trzeba sprawdzić folder SPAM.

Napisałem to nie aby Tobie tłumaczyć, ale wykorzystałem tą sytuację aby zrobić krótką instrukcję na wypadek, gdyby ktoś w przyszłości miał z tym kłopot 🙂

No i na koniec jeszcze. Sama rejestracja to nie wszystko. Aby było wiadomo kto pisze trzeba się potem zalogować 😉

Pozdrawiam Cię serdecznie bracie. Niech Cię Pan błogosławi.

 

  Przewiń do góry