ojciec i syn, relacja,Z  relacji z Bogiem

Dom Słowa

Witam

Bardzo się cieszę, że tu jesteś

 

Witaj, welcome

Pozwól, że na początek się przedstawię. Mam na imię Adam, urodziłem się dwa razy. Pierwszy raz do życia na ziemi, jakieś czterdzieści cztery lata temu, drugi raz do życia wiecznego z Bogiem, w dniu gdy Go poznałem osobiście i to trwa już około piętnastu lat. Mówię o tym tutaj.

Jestem prostym człowiekiem. Nie mam talentu do  pisania pięknych tekstów, nie jestem też wykształconym mówcą.

Zapytasz więc może :

- To po co to robisz ?

Odpowiem :

- Bo kocham Boga i ludzi. I w ten sposób chcę, mędzy innymi, tą miłość okazywać.

- Bo mam już dość bezczynności, siedzenia z założonymi rękoma i ciągłego uczenia się jak co powinno wyglądać.

- Bo chcę być dla kogoś błogosławieństwem. Użytecznym dla Boga i ludzi. Chcę się dzielić z innymi tym, co mam od Boga. W sposób, w jaki potrafię. 

Nie jestem związany z żadnym wyznaniem chrześcijańskim. Co nie znaczy, że jestem wrogo do nich usposobiony. Z jednej strony nawet się z tego cieszę, ponieważ wszystko to, co wiem wypływa z mojej relacji z Bogiem. Z rodzących się we mnie pytań, modlitwy o nie i otrzymywania odpowiedzi i zrozumienia. Czasem przez jego Słowo, czasem przez doświadczenie, różnie. I tym się tu dzielę.

Nie jestem doskonały i świadomość tego jest tak ogromna, że czasem się zniechęcam. Ale z doświadczenia wiem też, że doskonali są tylko ci, co nic nie robią a tylko wiedzą jak. Od czegoś trzeba zaczynać a Bóg niech się we wszystkim uwielbi. Kwiat zanim się nim stanie jest nasionem, łodygą itd. Ziemia podczas stworzenia też była "niekształtna i próżna" ale Boży Duch unosił się nad nią i jak piękną się stała.

Zapraszam do słuchania, czytania może znajdziesz coś dla siebie, może Bóg da Ci coś zrozumieć, czymś zostaniesz ubłogosławiona/y. Tego Ci życzę i tego pragnę.

 

Będzie miło jak coś napiszesz, napewno odpowiem domslowa.com.pl@gmail.com .

Wykonano w Webwavecms

Subskrybuj
Subskrybuj
Dziękuję za subskrybcję
Podaj adres e - mail

2018

14 kwietnia 2018
Do tego nagrania zostałem zainspirowany nauką apostoła Pawła, którą przekazał Tymoteuszowi w pierwszym liście do niego piątym rozdziale i dziesiątym wierszu. Mówi on tam o tym jaka koieta, a raczej
07 kwietnia 2018
W pierwszych wersetach ksiegi Rut Pan Bóg ukazuje nam bardzo smutny obraz, mianowicie w Betlejem, co oznacza Dom Chleba, nie ma chleba. Ludzie są głodni, odchodzą do obcej ziemi, umierają.
31 marca 2018
Na temat przypowieści o dziesięciu pannach powstało wiele kazań i interpretacji. To nagranie nie jest kolejną z nich. Dla mnie w tej przypowieści reflektor Bożego światła został skierowany na oliwę.
30 marca 2018
  2 list do Tymoteusza 4, 9-11 Staraj się przyjść do mnie rychło; Albowiem Demas mnie opuścił, umiłowawszy świat doczesny i odszedł do Tesaloniki, Krescent do Galacji, Tytus do Dalmacji; Tylko
24 marca 2018
Każdy z nas zapewne spotkał się z powiedzeniem że "ktoś kogoś zaraził" swoją pasją, albo jakimś hobby. Taki też jest cel tego nagrania. Nie rozważam tu bowiem jakiegoś konkretnego Słowa