ojciec i syn, relacja,Z  relacji z Bogiem

Dom Słowa

Witam

Bardzo się cieszę, że tu jesteś

 

Witaj, welcome

Pozwól, że na początek się przedstawię. Mam na imię Adam, urodziłem się dwa razy. Pierwszy raz do życia na ziemi jakieś czterdzieści trzy lata temu, drugi raz do życia wiecznego z Bogiem, w dniu gdy Go poznałem osobiście i to trwa już około piętnastu lat. Mówię o tym tutaj.

Jestem prostym człowiekiem. Nie mam talentu do  pisania pięknych tekstów, nie jestem też wykształconym mówcą.

Zapytasz więc może :

- To po co to robisz ?

Odpowiem :

- Bo kocham Boga i ludzi. I w ten sposób chcę, mędzy innymi, tą miłość okazywać.

- Bo mam już dość bezczynności, siedzenia z założonymi rękoma i ciągłego uczenia się jak co powinno wyglądać.

- Bo chcę być dla kogoś błogosławieństwem. Użytecznym dla Boga i ludzi. Chcę się dzielić z innymi tym, co mam od Boga. W sposób, w jaki potrafię. 

Nie jestem związany z żadnym wyznaniem chrześcijańskim. Co nie znaczy, że jestem wrogo do nich usposobiony. Z jednej strony nawet się z tego cieszę, ponieważ wszystko to, co wiem wypływa z mojej relacji z Bogiem. Z rodzących się we mnie pytań, modlitwy o nie i otrzymywania odpowiedzi i zrozumienia. Czasem przez jego Słowo, czasem przez doświadczenie, różnie. I tym się tu dzielę.

Nie jestem doskonały i świadomość tego jest tak ogromna, że czasem się zniechęcam. Ale z doświadczenia wiem też, że doskonali są tylko ci, co nic nie robią a tylko wiedzą jak. Od czegoś trzeba zaczynać a Bóg niech się we wszystkim uwielbi. Kwiat zanim się nim stanie jest nasionem, łodygą itd. Ziemia podczas stworzenia też była "niekształtna i próżna" ale Boży Duch unosił się nad nią i jak piękną się stała.

Zapraszam do słuchania, czytania może znajdziesz coś dla siebie, może Bóg da Ci coś zrozumieć, czymś zostaniesz ubłogosławiona/y. Tego Ci życzę i tego pragnę.

 

Będzie miło jak coś napiszesz, napewno odpowiem domslowa.com.pl@gmail.com .

Wykonano w Webwavecms

Subskrybuj
Subskrybuj
Dziękuję za subskrybcję
Podaj adres e - mail
18 lutego 2018
W liście do Filipian 2,7 możemy przeczytać o Panu Jezusie, że chociaż był wpostaci Bożej nie upierał się zachłannie przy tym, aby być równym Bogu, ale WYPARŁ SIĘ SAMEGO SIEBIE
03 lutego 2018
Pan Jezus, w Ewangelii Łukasza 9,24-25, powiedział do swoich uczniów: Kto bowiem chce zachować duszę swoją, straci ją, kto zaś straci duszę swoją dla mnie, ten ją zachowa. Bo cóż
27 stycznia 2018
Tytuł tego nagrania jest może trochę przyziemny, a przecież my, chrześcijanie jesteśmy przecież tacy duchowi :) Jednak życie chrześcijańskie, to życie na ziemi, tyle że z Bogiem. A praca to
20 stycznia 2018
Na początek muszę się do czegoś przyznać. Otóż, kiedyś bardzo łatwo przychodziło mi, mówić komuś jak powinien postępować i jaki powinien być, skoro jest chrześcijaninem. I oczekiwałem, że ten ktoś,
12 stycznia 2018
Kilkanaście lat temu, jako młody jeszcze wtedy chrześcijanin usłyszałem od pewnego pastora, oraz jednego z braci starszych, że jestem zbyt młody w wierze aby usłyszeć co Bóg do mnie mówi.