Dom Słowa

Społeczność

Dyskusja, komentarze, propozycje

Witam Cię serdecznie w miejscu stworzonym do dyskusji, budowania relacji i społeczności.

Zależało mi na tym aby w Domu Słowa budować również społeczność. Dlatego też powstało FORUM DOMU SŁOWA aby każdy mógł tam zostawić komentarz, sugestię, propozycję tematu do nagrania, podzielić się świadectwem, przemyśleniem lub poprostu podyskutować z innymi wierzącymi.

Ze względów technicznych, dla ułatwienia obsługi znajduje się ono na innej stronie, przeznaczonej tylko dla Forum.

Nie musisz się rejestrować, ale niektóre funkcje, takie jak powiadomienia o odpowiedziach, lub nowych temlatach dostępne są jedynie dla osób zarejestrowanych. Jeśli jednak chcesz pozostać anonimowym, nie ma problemu 🙂

Jeżeli potrzebujesz prywatnej rozmowy, wówczas zachęcam do kontaktu osobistego poprzez dowolną formę dostępną na stronie: KONTAKT

Wasze, mile widziane, wpisy
Edyta

Historia Edyty

Zapraszam do wysłuchania świadectwa siostry Edyty. Kiedyś, uzależnionej od grzechu. Dziś, posłanej by nieść ewangelię.​

Nikodem, Pan Jezus, ewangelia Jana 3 rozdział

Nikodem członek Najwyższej Rady Sanhedrynu

Rozważanie na temat spotkania Nikodema z Panem Jezusem, opisanego w trzecim rozdziale Ewangelii Jana. Napisane i przesłane przez siostrę w Panu Anetę.

Anna Demska

Od Świadka Jehowy do Chrystusa. Świadectwo nawrócenia Anny

Siostra Anna podzieliła się swoim świadectwem nawrócenia na Facebooku. Ponieważ jednak wiele osób nie korzysta z tego medium zapytałem, czy móglbym udostępnić jej świadectwo na swojej stronie. Bardzo chętnie się na to zgodziła z czego się cieszę i za co bardzo dziękuję.

Maska

Świadectwo poznania Boga – Wojciech Wysopal

Nazywam się Wojciech Wysopal. Chciałem podzielić się z wami historią poznania Boga w moim życiu. Jak to się stało, że moje życie się zmieniło.

rozstąpione morze

Jak dałam poprowadzić się Bogu – świadectwo Julity

Świadectwo nawrócenia nadesłane przez siostrę Julitę.

Biblia i słuchawki

Nie byłem łobuzem – świadectwo Tomka

Świadectwo Tomka nie zostało napisane z myślą o publikacji tutaj. Podzielił się ze mną swoją historią w mailu, prywatnej wiadomości. Gdy ją przeczytałem bardzo mnie ujęła, może dlatego, że tak jak Tomek napisał “nie był łobuzem”.

kalendarz

Siedem lat szabatu. Komentarz – świadectwo siostry Iwony

Komentarz siostry Iwony do mojego nagrania pod tytułem: ZAKON MOJŻESZOWY, PRZYKAZANIA, SZABAT. JAK MNIE BÓG O TYM NAUCZYŁ

  Przewiń do góry