16 sierpnia 2020

Wypowiedzi Pana Jezusa. Pierwsza: Ustąp teraz

"Ustąp teraz" to pierwsza z wielu wypowiedzi Pana Jezusa, jakie znajdziemy w Nowym Testamencie czytając go od początku, czyli od Ewangelii Mateusza.

Podstawą dla moich nagrań zawsze było Słowo Boże, które dotykało mnie podczas codziennej lektury Biblii. Ostatnio jednak coś się zmieniło. Myślę, że jest to pewien krok naprzód, do którego Pan Bóg mnie delikatnie popycha.  

Jakiś czas temu pytałem się Pana Boga i prosiłem Go o inspirację do nagrań. W pewnym momencie pojawiła się taka myśl: Wypowiedzi Pana Jezusa. 

Postanowiłem więc po kolei przyjrzeć się słowom Pana Jezusa. Mam nadzieję, że z Bożą pomocą, powstanie z tego cała seria nagrań niosących pouczenie. W pierwszej kolejności dla mnie a następnie dla Was, drodzy w Panu słuchacze.
W związku z tym proszę Was również o modlitwę za mnie. Potrzebuję aby Pan dał mi w tym prowadzenie, mądrość i błogosławieństwo. A jestem też przekonany, że dla chrześcijanina nie ma nic ważniejszego od słów Pana Jezusa i nauki z nich płynącej.

Ezdrasz bowiem postawił sobie za cel zbadać zakon Pański i wprowadzić go w czyn oraz nauczać w Izraelu jego postanowień i praw. (Ezdr. 7,10)

Adam bowiem postawił sobie za cel zbadać naukę Pana Jezusa i wprowadzić ją w czyn oraz nauczać wśród Bożego ludu jego postanowień i praw.

Zapraszam do wysłuchania pierwszego z nagrań w tym temacie.

Ewangelia Mateusza 3,13 – 15 

Wtedy przyszedł Jezus z Galilei nad Jordan, do Jana, aby się dać ochrzcić przez niego.
Ale Jan odmawiał mu, mówiąc: Ja potrzebuję chrztu od ciebie, a ty przychodzisz do mnie?
A Jezus, odpowiadając, rzekł do niego: Ustąp teraz, albowiem godzi się nam wypełnić wszelką sprawiedliwość. Tedy mu ustąpił.
 
UDOSTĘPNIJ
POWIADOMIĆ CIĘ O NOWOŚCIACH?ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL
 
Scroll to Top