22 maja 2021

Zrzutka zakończona sukcesem

Boży Fundusz

Pamiętacie tą chrześcijańską rodzinę z Pakistanu, zniewoloną przez wierzyciela, na której uwolnienie zorganizowałem zrzutkę? Oto jej szczęśliwe zakończenie.

10 lutego 2021 roku zorganizowałem zrzutkę na uwolnienie chrześcijańskiej, pakistańskiej rodziny. Szczegóły dotyczące tej zrzutki można zobaczyć TUTAJ.
Ludzie ci żyli w tragicznych warunkach. Zniewoleni przez swojego wierzyciela.

Ich dług został spłacony

Od 20 maja 2021 roku ta rodzina może cieszyć się wolnością. Ponieważ z łaski Boga, który poruszył nasze serca, zebraliśmy całą potrzebną kwotę.
Nie tylko na spłatę samego długu, ale również na początek nowego życia. To znaczy: na żywność, nowe lokum oraz rozpoczęcie niewielkiej działalności. Najprawdopodobniej będzie to handel warzywami lub owocami.

Kwota zadłużenia wynosiła 427,000 rupii pakistańskich. W zależności od kursu jest to około 10,000 zł.

W sumie udało się zebrać i wysłać 500,000 rupii, to jest około 12,500 zł. 

Na zdjęciach poniżej przedstawiam zrzuty ekranu z aplikacji WorldRemit poprzez którą wysyłałem pieniądze. Ze względów bezpieczeństwa były one wysyłane pięć razy po 100,000 rupii.
Na zdjęciach tych można zobaczyć daty i kwoty.

Formalności

Zależało mi na tym, aby uwolnienie tych ludzi było rzeczą pewną i niepodważalną. Dlatego też, nauczony poprzednimi wykupieniami, prosiłem siostrę i jej męża poprzez których to załatwialiśmy, żeby akt ten został potwierdzony na urzędowym dokumencie.

Poniżej zdjęcia samego aktu uwolnienia jak i dokumentu

Czas na przeprowadzkę

Całe to przedsięwzięcie oczywiście otoczone było modlitwami. Wierzę, że nie tylko ich i moimi, ale również Waszymi.
Pakistańscy wierzyciele nie zawsze są chętni do przyjęcia pieniędzy i uwolnienia dłużników. A to dlatego, że traktują ich jako swoją darmową siłę roboczą.
Pan Bóg sprawił to wszystko w takim czasie, że ten człowiek zgodził się bez problemu. A to dlatego, że sam znalazł się w potrzebie finansowej. Nawet sam zaoferował, że pożyczy swój wóz i wołu aby mogli przewieźć swoje rzeczy na nowe miejsce.
 

Pakujemy się i wyjeżdżamy 🙂

Nowy dom

Wdzięczność i chwała dla naszego Boga z to wspaniałe dzieło

Kochani, mam nadzieję, że to wszystko napełnia Wasze serca wdzięcznością, radością i uwielbieniem dla naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
On zrobił dla nas to samo. Spłacił dług, uwolnił i dał nowe życie. 
Jemu niech będzie chwała za wszystko !!!

Na koniec mała uwaga. Siostra, przez którą zrobiliśmy to wszystko, prosiła aby dla dobra tych ludzi nie publikować ich zdjęć nigdzie na Facebooku.
Bardzo proszę o uszanowanie tej prośby.

UDOSTĘPNIJ
POWIADOMIĆ CIĘ O NOWOŚCIACH?ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL
 
Scroll to Top