08 listopada 2020

Znamię bestii. Czy to jest ten czas?

W ostatnim czasie rzucały mi się w oczy różne tytuły i nagłówki. Powtarzały się w nich słowa: szczepionki, czipy, znamię bestii itp. Czy to naprawdę już ten czas?

Materiały znajdujące się pod wyżej wymienionymi nagłówkami sugerowały że tak. Niezależnie od tego, czy ich twórcą był chrześcijanin czy nie.
Posty na Facebook lub filmy na You Tube straszą przerażającymi wizjami najbliższej przyszlości. Że to już, zaraz w grudniu a może w lutym. Będą szczepionki, czipy i znak bestii. Niestety u wielu ludzi, w tym chrześcijan, może wzbudzać to lęk. 

Czy to już ten czas. Czym nie powinni zajmować się chrześcijanie a czym powinni. Co mówi Słowo Boże. O tym jest to nagranie, na które z życzeniem Bożego błogosławieństwa, zapraszam.

Objawienie Jana 13, 11 – 17

I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
 
A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
 
I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
 
I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
 
I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
 
On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
 
I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
 

Ewangelia Marka 4, 35 – 38

I rzekł do nich owego dnia, kiedy nastał wieczór: Przeprawmy się na drugą stronę.
 
Opuścili więc lud i wzięli go z sobą tak jak był, w łodzi, a inne łodzie towarzyszyły mu.
 
I zerwała się gwałtowna burza, a fale wdzierały się do łodzi, tak iż łódź już się wypełniała.
 
A on był w tylnej części łodzi i spał na wezgłowiu. Budzą go więc i mówią do niego: Nauczycielu, nic cię to nie obchodzi, że giniemy?
 

Ewangelia Mateusza 12, 30

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, rozprasza.

Biblia Warszawska

UDOSTĘPNIJ
POWIADOMIĆ CIĘ O NOWOŚCIACH?ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL
 
Scroll to Top